Züleyha, Ramazan'a haddini bildirdi! - Bir Zamanlar Çukurova 89. Bölüm
Ойын-сауық
"Kader bize birbirimizin kalplerini gösterdi Demir..."
Ümit konusu vicdanını sızlatsa da, tüm yaşananların ardından Züleyha'nın kalbini gerçekten açması, Demir'i çok mutlu eder. Büyük bir savaşın ve iki çocuğun ardından ilk kez kalpleri aynı anda birbirleri için çarpan Züleyha ve Demir, baş başa bir tatil geçirmek ve hayatlarında ilk kez gerçekten bir çift olabilmek için tatile giderler.
ZÜLEYHA İLE RÜYALARI GERÇEK OLAN DEMİR, ÜMİT'E NE DİYECEK?
Demir ve Züleyha'nın hem evde hem iş hayatında yakaladığı mutluluk, Ümit'i yıkar! Sevda da durumu anlamış ve Ümit'in kapısına dayanmıştır. Şimdi Ümit, yuva yıkan kadın hikâyesinin başkahramanı olmak üzeredir! Bir kumpas için başlayan hikâyede Ümit şimdi Demir'den vazgeçebilecek mi?
Ümit'e kapıldığını düşünürken, Züleyha'dan beklediği aşkın karşılığını gören Demir ise hem onu kırmadan hem de konu Züleyha'nın kalbini kıracak hale gelmeden, konuşmaya çalışır. Sevda da, babasına benzemesini istemediği Demir'in peşindedir.
ZÜLEYHA FEKELİ KONAĞI'NIN NEŞESİ LÜTFİYE İLE TANIŞIYOR!
Gelişi ile uzun zamandır yas evi halinde duran Fekeli konağına neşe getiren Lütfiye, Züleyha'nın ziyareti ile onu da kendine hayran bırakır. Adnan'ı Fekeli'ye götüren Züleyha, Fekeli'den savaşı durdurması için yardım ister.
Fekeli de Lütfiye'nin hem konağa hem de hayatlarına getirdiği neşenin farkındadır. Üstelik ailesinin bir arada tutmak için ona ihtiyacı vardır.
FİKRET MÜJGAN'DAN DA SAVAŞINDAN DA VAZGEÇMİYOR !
Müjgan, bir kez daha intikam savaşı peşinde bir adamla olmak istemiyordur. Fikret'i vazgeçirmeye çalışır ama bu aralarının daha gerilmesine neden olur. Fikret ise Müjgan'ı kaybetmek istemediğine karar vermiştir. Onu, kendi hikâyesinin haklılığına da aşkına da inandırmak isteyecektir.
Lütfiye ise, en başından bu yana bildiği sırları kendine saklasa da Fikret ile konuşup onu vazgeçirmeye çalışır ama tüm çabalar nafiledir. Fikret, savaşından vazgeçmeyecektir. Üstelik şimdi bir de mağlubiyet yaşamış hissetmektedir. Bunun intikamını almalıdır!
ARTIK ÇUKUROVA'DA İKİ HANIMAĞA VAR: SEVDA VE ZÜLEYHA!
En başından bu yana, Züleyha ve Demir'in evliliklerinin kâğıt üzerinde kalmaması gerektiğine inanan ve her ikisini de birbirlerine tekrar kalplerini açabilmeleri için teşvik eden Sevda, mutluluklarına gölge düşmemesi için Ümit'in de karşısına çıkar. Çukurova'ya da konaktaki hayata da alışmıştır. Artık yardım eli uzatmaktan da gerektiğinde kötülüklere karşı durmaktan da çekinmeyen bir Sevda vardır. Züleyha ile birlikte Çukurova'da her geçen gün farklı hikâyeler ile gönülleri fethedeceklerdir.
VE SAVAŞ BAŞLADI!
Demir, Ümit meselesini halletmeye çalışırken bir yandan da işleri büyütmeye çalışır. Çiftlik ile ilgili tüm konularla hanımağalar ilgilenmektedir ve Demir de bundan gurur duyacaktır. İşlerini halletmek için yoldayken gördüğü bozulmuş bir araba, bu kez Ümit gibi bir rüzgarı değil, savaşı karşısına çıkaracaktır! Demir, ummadığı bir anda kendini çok şaşıracağı bir yerde bulacaktır.
atv Resmi KZread Kanalına Abone Olmak İçin; goo.gl/dmrDLN
/ atv
/ atvcomtr
/ atvturkiye
Пікірлер: 50
Hünkar Yaman çok rahat uyumuş mezarda böyle bir gelini olduğu için
@axanimamirova884
3 жыл бұрын
Kocasinin metresini korudugu icin mi Hunkar rahat uyuyor?
@erolbaydar666
3 жыл бұрын
@@axanimamirova884 hunkar kocasını sevmiyoduki ali rahmeti seviyodu zorla evlendirildi
@axanimamirova884
3 жыл бұрын
@@erolbaydar666 yinede kocasinin sevdiyi kadini korudugu için mezarında rahat uyumaz degil mi?
@makbuledemir3098
2 жыл бұрын
Hünkar yaman nın gelini işte bu yürü be Züleyha 😄😄😀😀😍😍
Peki bu şermin le arakadşı niye birbirlerinin kolunudan çıkmıyorlar koşarken de bırakmıyorlar birbirlerini 😂😂😂
Keşke bu sinir patlamanı Ümit denen gereksiz üzerinde deneseydin yaa Usbshsbshb
Ayaklı gazetelere güneş doğdu.😁☀️
işte züleyha demir farkı 👊👊👏👏
Bu dizi 15. Bölümde falan bitmişti benim için iyiki bitmiş
Zuleyha ayni hünkar Yamana cekmisss😒
Eline sağlık yamanlarin gelini
She is so much stronger these days. No one insults or hurts her family. No one. 👊💪💥
Şermin biz ne gördük 😂
Ylmazdan sar hec boyle yapmadn savda neyimiw suleyxa derildi neyimiw xanm agaymw Demirin sayesinde esib gurldayr
Benim züleyham çok iyi yaptın
İşte bu yürü Züleyha 🤔👏👏👏👏👏👊
@bahar.7595
2 жыл бұрын
Evet ya😂😂😂😂😂😂😂
Züleyha eşittir asıl kadın aferin bee😇
Züleyha yı cok güzel oynadın seni hep böyle görmek istiyoruz lütfen sesimizi duyun senararist🤩💖💖🤩😍💝💝💝💘💘💘🤩🤩💖💖💖👍👍👍👍👍😂😂😘😘🏆🏆🏆🎖️🎖️🏆🏆🏆🏆🏆🏆🏆
1970 Li yıllarda üç harften dört rakamdan oluşan plaka yoktu nasıl oluyorda 1970 Li yılları anlatan dizide oluyor üç harf 4 rakamdan oluşan plaka üç harfli plakalar ilk olarak temmuz 1985 yılında İstanbul’da kullanılmaya başlandı
Evet vallaha
💫
👍👍👍👍👍😀😀😀👊👊👊
Sen ilk önçe kendi haysiyetini koru adamın gözünün önünde aldatıyordun be
Hanimağa😊
Lan Ramazan sen Ali Riza citci diyilmiydin?😆
1:25 füsunun ağzı
Büyük küçüğü ezip küçük görsün oh ne ala artiste bak terzi zuleyha olsa böyle ahkam kesermiydi
@nuriyekocaman9021
3 жыл бұрын
Yok nerde şimdi hanım ağa oldu ya istedigine istediği gibi davranıp tehdit eder
@sevdayaksr7118
3 жыл бұрын
@zla ne olursa olsun hanım ağa diye öyle küçük görmeye ne hakkı var ki bir zamanlar kendi de öyleydi insan nerden geldiğini unutmaması lazım sanki intikam alıyor
😎😂😂😂😂
Ayy çok itici oldu züleyha hele o demirle oteldeki halleri bune ya utan züleyha utan yılmaz diye diye ölüyordun noldu demire karasevdalı gibi oldun bakışların okşamaların demır sende bı hafta ümiti bi hafta züleyhayı balayına götür sende şerefsızsın insanda biraz haysiyet olur
@nuriyekocaman9021
3 жыл бұрын
Ay ağzınıza sağlık çok haklısınız çok saçma bir kişiliğe büründü içinden gelerek de rol yapamiyo artk
Hayır bir de yaptığını destekleyen yorumlar yapmıs bazıları bu hareketin nesi doğru kim olursa olsun insanın geçimjni yaptığı şeye böyle bu mu yapılır gerçekten hayret bişey gidip konuşarak da ikaz edebilirdi izlensin diye de böyle saçma sapan sahneler koymanıza gerek yok
Son
@r.bahtyrozplt5813
3 жыл бұрын
😂😂
llk
Ilk
Şımarsa bu züleyha da iyice
Ben demir olsam karımın bu haraketine çok kizardim.Demir adamı dövdu cevabını verdi.Simdide Zuleyha gidib adama haddini bildirmesi demir yamani sadece alcaltir.
@bkcocuk6883
3 жыл бұрын
Ne alaka, Demir istedigini yapsin, Züleyha sonucta kendisi bir birey ve Demir yapti diyip susmak zorunda mi? Erkeklerin üstün oldugunu dusunen kisiler bu yaptigin yorumu yapar anca bence..
@ugurarslan3239
3 жыл бұрын
@@bkcocuk6883 Haklısın
@esraatalay5213
3 жыл бұрын
Zuleyha iyice kafayi siyirdi hunkarin metresini koruyor bide ailem diyor cok mantiksiz seyleri normal gosteriolar
@ugurarslan3239
3 жыл бұрын
@@esraatalay5213 o öyle değil
@esraatalay5213
3 жыл бұрын
@@ugurarslan3239 nasilmis gayette oylep